Dom

JISAN HEAVY INDUSTRY LTD

Chiny JISAN HEAVY INDUSTRY LTD Certyfikaty
Chiny JISAN HEAVY INDUSTRY LTD Certyfikaty
Im Online Czat teraz

JISAN HEAVY INDUSTRY LTD

1 2 3 4 5
JISAN HEAVY INDUSTRY LTD JISAN HEAVY INDUSTRY LTD JISAN HEAVY INDUSTRY LTD JISAN HEAVY INDUSTRY LTD JISAN HEAVY INDUSTRY LTD
Jisan Workshop Outside Workshop Outlook Warsztat hydraulicznego łamacza Warsztat hydraulicznego łamacza Warsztat załączników koparek
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : JISAN
Ilość pracowników : 200~500
Coroczne wyprzedaże : 2000-4000
Rok założenia : 2009
pc Export : 30% - 40%

Jisan Heavy Industry Ltd. jest wiodącym producentem młotków hydraulicznych i osprzętu, szeroko stosowanych w budownictwie, rozbiórce, górnictwie i specjalnym projekcie. Obecnie możliwości badań, rozwoju i produkcji oraz poziom kontroli jakości stoją na czele branży w zakresie wszechstronnej siły.

Po prawie dziesięciu latach rozwoju jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym zespołem badawczym, zatrudniamy ponad 300 pracowników, zatrudnia ponad 40 inżynierów, warsztat produkcyjny obejmuje 30 000 metrów kwadratowych. Dzięki zaawansowanym urządzeniom testującym, wiodącym funkcjom badawczo-rozwojowym i produkcji LPS, firma przeszła uwierzytelnianie certyfikatów BV, SGS i CE. Jakość jest życiem przedsiębiorstwa! Chwyć źródło jakości we wszystkich szczegółach.

Do tej pory dostarczyliśmy produkty dla wielu renomowanych firm koparki w kraju i za granicą, takich jak VOLVO, SANY, HYUNDAI, DOOSAN itd., A także wyeksportowaliśmy nasz wyłącznik i osprzęt do kilkudziesięciu krajów. Działamy aktywnie na rzecz przyspieszenia procesu internacjonalizacji i życzymy współpracy z dealerem za granicą.

W przyszłości firma Jisan będzie w pełni wykorzystywać zgromadzone bogate doświadczenie i podstawową przewagę konkurencyjną, która powstała w ciągu ostatnich kilku lat, i dążyć do osiągnięcia światowej klasy przedsięwzięć.

Szczegóły kontaktu
JISAN HEAVY INDUSTRY LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Scott Ning

Tel: 86 535 2132368

Faks: 86-535-2132368

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)